OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Záhradné riešenia ASAS

Záhradné riešenia ASAS
24. mája 2023 Wordbajan Wordpress

Objavte s nami inšpiratívne záhrané riešenia

Sieť stavebnín ASAS Vám ponúka široký sortiment výrobkov pre použitie v oblasti záhradnej architektúry od významných výrobcov. Vytvorte si príjemnú atmosféru v okolí svojho bývania a záhradných priestorov.

Pri výbere sortimentu zámkových a betónových dlažieb kladieme veľký dôraz na individuálny dizajn produktov, použité technológie povrchových úprav a vysokú kvalitu vstupných materiálov. V našej ponuke nájdete dlažby  rôznych rozmerov a povrchových úprav, z ktorých si určite vyberiete. Navštívte naše stavebniny SADRO a presvedčte sa o výnimočnej elegancii, celkovej harmónii a vytvorenej atmosfére vonkajšieho okolia s produktami najvýznamnejších výrobcov na trhu.

Sme vaším spoľahlivým partnerom pri riešení vašich požiadaviek. Odborne vyškolení pracovníci našich stavebnín vám ochotne pomôžu zodpovedať otázky súvisiace s realizáciou prostredia vášho vonkajšieho okolia.

Pretvorte svoje vonkajšie okolie na inšpiratívne a výnimočné miesta. Na stránke www.zahradneriesenia.sk nájdete množstvo koncepčných riešení, nových formátov a dizajnov.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*