OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Farby a laky, fasádne omietky

Farby a laky,
fasádne omietky

Interiér si vždy zaslúži jednoduché oživenie
pestrými farbami…

Interiérové farby

Z našej širokej škály farebných tónov si vyberie určite každý. Ponúkame vám prémiové interiérové farby, z ktorých väčšina sa dá tónovať do nevídaných foriem s najvyššou presnosťou podľa vašej predstavy. Do obývačky alebo spálne odporúčame použiť vodou riediteľné farby. A tie umývateľné zas do kuchyne.

V rámci našej ponuky si môžete vybrať zo širokej palety značiek Primalex, Jub, Tikkurila, Emporio a Dulux.

Exteriérové farby

Fasádne farby sú ľahkým riešením pri povrchovej úprave omietok, ako pri údržbe či rekonštrukcii starších objektov, tak aj pri realizáciách stavieb. Dotvárajú esteticky a farebne celkový vzhľad budovy. Taktiež zabezpečujú ochrannú vrstvu pred vonkajšími vplyvmi. Vyberajte ich preto pečlivo a s rozvahou.

Hľadáte konkrétnu farbu? Poradíme Vám pri výbere z produktov značiek Primalex, Jub, Tikkurila, Emporio, alebo Ceresit.

Fasádne omietky

Výber omietky nie je len o farbe vášho domu. Pozornosť by ste mali venovať najmä jej vlastnostiam, ako sú vodoodpudivosť a odolnosť voči klimatickým zmenám. Samozrejme, dôležitý je aj podklad, ktorý sa bude omietať. Voľba správnej omietky vám pozitívne môže ušetriť náklady a zabrániť poruchám počas životnosti stavby.

U nás v kamennej predajni nájdete širokú paletu produktov od výrobcov Ceresit, Jub, Baumit a Weber.

Laky

Medzi najdôležitejšie vlastnosti lakov patrí impregnácia a ochrana voči mechanickému poškodzovaniu. Ďalšími môžu byť zas zvýraznenie štruktúry a ošetrenie materiálu. Majú výbornú priľnavosť k podkladu a nie sú nároční na spracovávanie.

Hľadáte lak, alebo lazúru na Váš záhradný projekt? Poradíme Vám s výberom od našich dodávateľov Xyladecor, Tikkurila, Balakryl, alebo Belinka.

Kontakt na pokladňu:

+421 905 538 455