OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Strešné systémy

Strešné systémy

Široký výber strešných krytín a doplnkov.

Krytina Bramac

Krytina Bramac zabezpečí vďaka svojej robustnosti dokonalú ochranu pred extrémnymi poveternostnými podmienkami. Je najodolnejším riešením proti ľadovcu a víchrici. Škridly Bramac vďaka svojmu materiálovému zloženiu a presnému tvaru s minimálnymi medzerami po pokládke utlmia vonkajší hluk lepšie až o 6 decibelov ako pálené škridly a až o 7 decibelov ako plechové krytiny.

Produkty Bramac sú testované v ich vlastnom skúšobnom stredisku v Nemecku, ktorého súčasťou je aj jedinečný veterný tunel.

Krytina Terran

Populárna betónová strešná krytina- vhodná na nové strechy aj na rekonštrukciu. Tendenciou väčšiny Slovákov je ušetriť čo najviac peňazí tam, kde sa dá. Stavba nového rodinného domčeka či jeho rekonštrukcia nie je nikdy lacnou záležitosťou. Treba si však uvedomiť, že dom i nová strecha by nás mali prežiť a čo najlepšie poslúžiť ešte aj našim deťom.
Vyberte si z mnohých variácii ktoré ponúka betónová škridla Terran.

Krytina Satjam

Široký výber strešných krytín vhodných ako pre rekonštrukcie, tak pre novostavby, vám dáva jedinečnú príležitosť vybrať si práve to, čo potrebujete. K dispozícii vám bude ucelený systém, ktorý rieši zastrešenie vášho domu po estetickej aj funkčnej stránke.

Nechajte sa zlákať na krásne pokrytie vašej strechy ktoré vám budú ešte aj vtáci z hora závidieť.

Strešné okná VELUX

Strešné okná sú to, v čom môžete vynikať a my Vám ponúkame všetky najobľúbenejšie veľkosti a štýly. Okná VELUX sú vyrábané tak, aby vyhovovali Vašim požiadavkám a za ceny, ktoré budú vyhovovať vašej peňaženke. Ponúkame pre vás vynikajúci dizajn a kvalitu okien ktoré prejasnia každé podkrovné bývanie.

Využite Kalkulátor Standard Plus, kde si môžete vybrať okno, ktoré bude krásne dopĺňať Váš interiér a zároveň bude plne funkčné.

Vďaka špeciálnym svetlovodom sa dostane svetlo aj do tých najtmavších kútov vášho domova.

Strešné okná Fakro

Strešné okná, svetlíky, svetlovody a príslušenstvo k nim. Fakro vyrába kvalitné okná s dobrými vlastnosťami v najrôznejších kombináciách použitých materiálov, farieb, zasklenia, vetracích mriežok, umiestnenia v stavbe či typu okna.

Doprajte svojim izbám dostatok prírodného slnka a vám krásny výhľad.

Kontakt na pokladňu:

+421 905 538 455