OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

VELUX

Už viac ako 60 rokov pomáha spoločnosť VELUX® ľuďom na celom svete využiť čo najlepšie všetky možnosti, ktoré im ponúka bývanie v podkroví. Či už rekonštruujete starý podkrovný byt alebo staviate úplne nový, ponúkame vám atraktívne riešenie, ktoré predstavujú strešné okná.

Ak si plánujete zaobstarať strešné okná, teraz je ten správny čas kontaktovať predajcu a objednať si VELUX systém. Vďaka tomuto komplexnému riešeniu majú majitelia domov možnosť poskladať si strešné okno tak, aby presne vyhovovalo ich potrebám.

Základným prvkom systému VELUX je samotné strešné okno. To je vybavené kvalitným trojsklom, ktoré zabezpečí vynikajúcu energetickú bilanciu. Okno sa nezaobíde bez zatepleného lemovania VELUX, ktoré zaistí vodotesné napojenie strešného okna na strešný plášť tým najlepším spôsobom a zároveň zabráni akémukoľvek úniku tepla. Plisovaný hydroizolačný golier BFX následne zaručí pružné a tesné spojenie medzi hydroizoláciou a okenným rámom. Súčasťou VELUX systému je tiež ostenie okna, ktoré je vyrobené z materiálov odpudzujúcich vodu a vlhkosť, v bielej povrchovej úprave. Ostenie sa dodáva s parotesnou fóliou VELUX BBX, ktorá zabraňuje kondenzácii.

Základný set môže zákazník ľubovoľne doplniť o ďalšie funkcie podľa svojich preferencií. Najžiadanejšie je elektrické ovládanie strešných okien. VELUX systém umožňuje okno napojiť na elektrický alebo solárny pohon, s ktorým je možné okno otvárať a zatvárať pomocou diaľkového ovládania VELUX INTEGRA®. Pre ešte väčšie pohodlie je okno možné doplniť systémom VELUX ACTIVE, ktorý vďaka unikátnym senzorom dohliada na zdravé vnútorné prostredie v domácnosti. Okno sa podľa potreby samé otvorí alebo zavrie, prípadne stiahne rolety aby sa dom v lete neprehrieval. Práve vnútorné a vonkajšie rolety a žalúzie môžu byť tiež súčasťou VELUX systému. Záleží len na prianí zákazníka.

Základný set môže zákazník ľubovoľne doplniť o ďalšie funkcie podľa svojich preferencií. Najžiadanejšie je elektrické ovládanie strešných okien. VELUX systém umožňuje okno napojiť na elektrický alebo solárny pohon, s ktorým je možné okno otvárať a zatvárať pomocou diaľkového ovládania VELUX INTEGRA®. Pre ešte väčšie pohodlie je okno možné doplniť systémom VELUX ACTIVE, ktorý vďaka unikátnym senzorom dohliada na zdravé vnútorné prostredie v domácnosti. Okno sa podľa potreby samé otvorí alebo zavrie, prípadne stiahne rolety aby sa dom v lete neprehrieval. Práve vnútorné a vonkajšie rolety a žalúzie môžu byť tiež súčasťou VELUX systému. Záleží len na prianí zákazníka.

Kompletnú ponuku a viac informácii nájdete tu: www.velux.sk, pre výber správneho okna môžete využiť aj prehľadný konfigurátor. Informácie o aktuálnych cenách nájdete taktiež na našej predajni.

 

Rolety a žalúzie VELUX pre strešné okná

Úplne zatemňujúca alebo len zatieňujúca? Plisované rolety alebo žalúzie? Nech už si vyberiete ktorýkoľvek doplnok, môžete si byť istí tým, že sú navrhnuté nielen pre dokonalú funkčnosť, ale tiež aby boli elegantné a krásne. Od jednoduchého ovládania až po výber jedinečných materiálov a kvalitných látok.

Rímske rolety

 • Efekty tlmeného svetla
 • Flexibilné umiestnenie
 • Rozmanité farby

Dvojito plisovaná roleta a vonkajšia markíza

 • Dekoračné izolačné zatemnenie a redukcia tepla
 • Veľká úspora
 • Rozmanité farby

Zatemňujúca roleta a vonkajšia markíza

 • Zatemnenie a redukcia tepla
 • Veľká úspora
 • Rozmanité farby

Zatemňujúca roleta

 • Úplné zatemnenie
 • Izolácia
 • Kvalita

Zachovajte si chladnú hlavu!

Využite novú akciu spoločnosti VELUX na vonkajšie tienenie. Za nákup solárne ovládanej vonkajšej rolety v období od 18. 5. do 18. 7. 2020 získa koncový zákazník 80 € späť, viac informácií na www.velux.sk/letovtieni.

Prejdite sa v žiari svetlovodov

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu. Pomocou vysoko odrazivého tubusu  svetlovodu je možné aj počas zamračených dní tieto priestory presvetliť rovnako intenzívne ako prostredníctvom tradičnej 60W žiarovky. Ušetriť tak môžete až 400 hodín svietenia žiarovkou ročne.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0907 740 464, alebo emailom na obchod@sadro.sk

 

Ideálne riešenie tam, kam sa svetlo nedostane.

Kúpeľne. Vďaka svetlovodu sa do kúpeľne dostane viac prirodzeného svetla.

Chodby. Pri prechode z jednej miestnosti do druhej nemusíte rozsvecovať svetlo.

Šatne. Ranné obliekanie do práce bude v prirodzenom svetle o niečo jednoduchšie.

Schodisko. Dopadajúce denné alebo mesačné svetlo urobí schodisko bezpečnejším.

Strešné okno s trojsklom a prémiovými benefitmi

 • Chcete strešné okno, ktoré sa vám postará o domácu pohodu a ešte s ním aj ušetríte?
 • Už nemusíte váhať medzi cenou a kvalitou. Čo bol v minulosti luxus, je dnes cenovo dostupný nový Štandard Plus.
 • Doprajte si tie najžiadanejšie prémiové vlastnosti, ktoré vám spríjemnia bývanie a znížia náklady na energie.
 • Premeňte svoj domov na presvetlené miesto, kde sa budete cítiť skvele.

Rolety a žalúzie

Kolekcia 2020

Velux svetlo

Riešenia 2020

Strešné okná

Nový štandard plus