OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Dvere

Dvere

Široká ponuka kvalitných značiek dverí.

Dvere Sapeli

Dvere, ktoré ozdobia každú vašu miestnosť doma a sú vašimi každodennými pomocníkmi. Disponujeme najširšou ponukou dverí a zárubní s dizajnom na svetovej úrovni. Značka Sapeli využíva materiály len tej najvyššej kvality a kladie mimoriadný dôraz na individualitu každého zákazníka. Je držiteľom certifikátu ISO 9001 a jej tradícia siaha až do 19. storočia.

Doprajte si vstup do každého nového rána cez dvere Sapeli. V ponuke máme rôzne verzie materiálu od dreva až po sklo. Či už je váš interiér zariadený moderne alebo tradične, dvere Sapeli zapasujú stále.

Dvere Solodoor

U nás nájdete širokú paletu interiérových dverí a zárubní v ekonomickom i náročnejšom prevedení. Vybrať si môžete povrchovú úpravu aj tvar, ktoré zodpovedajú vašim predstavám i vkusu. Či už dávate prednosť špeciálnym fóliám, laminátovému povrchu alebo prírodným dyhám, páčia sa vám klasické hranaté alebo moderné oblé tvary zárubní, máte si z čoho vybrať.

Naša ponuka zahŕňa modely plných drevených dverí, dverí s rozličnými typmi presklenia, ako aj celosklenené modely z bezpečnostného skla.

Dvere Porta

Spoločnosť vsadila na inovatívny prístup, neustále sleduje trendy na trhu a do svojej ponuky zaraďuje nielen osvedčené a nadčasové modely, ale aj zaujímavé dizajnérske nápady. Súbežne s rozvojom a automatizáciou výrobných kapacít rozšírila sortiment o ploché interiérové dvere, lakované a laminátové dvere, ktoré predstavujú priaznivú odpoveď na požiadavky dnešných spotrebiteľov.

Novinky spoločnosti Porta predstavujú regulované obložkové zárubne Porta System, či žiadané kovové zárubne a dvere.

Dvere Verte

Kolekcia Verte ponúka rozmanitosť farieb, vzorov a zaujímavé možnosti dizajnérskeho stvárnenia dverí, vďaka čomu získa váš byt jedinečný štýl. Kreatívni návrhári sledujú najnovšie trendy v oblasti zariaďovania interiérov. Keďže im nechýbajú dlhoročné skúsenosti, pomohli svojej firme vytvoriť modernú kolekciu reflektujúcu aktuálne potreby trhu.

V modeloch dverí od spoločnosti Verte si určite nájdete toho svojho favorita.

Dvere Masonite

Prednosťou laminovaných dverí a zárubní je nie len moderný a zaujímavý vzhľad, ale tiež mechanická odolnosť, stálosť farieb a ľahká údržba. Značka Masonite vám všetky tieto hodnoty s veľkým potešením poskytne. Spolu sa postaráme sa o to aby ste boli s výberom svojich dominantných prvkov v interiéri čo najviac spokojný.

V ponuke nášho sortimentu budete mať na výber rôzne variácie od značky Masonite.

Zárubne

Je dôležité vedieť, aký veľký otvor v stene je nutné vytvoriť pre správne osadenie zárubne. Zárubne sa objednávajú do stavebného otvoru doporučeného výrobcom, každý výrobca má svoju technológiu výroby, preto sa môžu líšiť v doporučených stavebných otvoroch. Hrúbku zárubne sa objednáva na konečnú úpravu hrúbky steny.

Zárubne sa vyrábajú buď oceľové, obložkové alebo sa dajú spraviť aj obklady kovovej zárubne. Pre montáž zárubne doporučujeme odbornú špecializovanú firmu.

Kľučky a kovania

Nič nepristane vášmu interiéru viac ako správne vybratá kľučka alebo kovanie. Je to akási čerešnička na to torte po dobre zhotovenom projekte. Mechanizmus kľučiek je rôzny a v dnešnej dobe už aj dizajn nepozná hraníc. Kľučky sa vyrábajú v rôznych tvaroch a prevedeniach, materiáloch. Môžete ich vo svojom interiéri priznať a urobiť z nich nosný prvok alebo ich zamaskovať tak aby splývali.

Najčastejší materiál pri výbere interiérových kľučiek býva mosadz alebo nehrdzavejúca oceľ. Výber je na vás.

Stavebné púzdra

Nevyhnutnosťou pre konštrukciu jedného z typov posuvných dverí sú stavebné puzdrá, ktoré sa inštalujú všade tam, kde klasická koľajnica umožňujúca pohyb posuvných dverí pozdĺž steny nie je technicky možná, nepôsobila by dobre na pohľad, alebo z akéhokoľvek dôvodu nepripadá do úvahy. Jednoduchý a pritom tak geniálny mechanizmus.

Tieto puzdrá sú vhodné na inštaláciu do štandardného muriva i do sadrokartónových priečok.