OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Realizácie stavieb

Suchá výstavba- sadrokartónové systémy, kazetové podhľady, izolácie, dokončovanie stavieb a realizácie pri dokončovaní interiérov.

Svadobná sála v Považskej Bystrici

Jednou z našich realizácií, na ktorú sme právom hrdí, je sadrokartónový podhľad s vlnitými dizajnovými prvkami. Táto stropná konštrukcia sa nachádza v nádhernej svadobnej sále na Považí. Pri jej zhotovení sme dodali a upevnili sadrokartónové dosky Rigips (hr. 12,5 mm) na oceľovú konštrukciu a vytvorili tak čistý podhľadový podklad. Na vlnitý dizajn sme využili šikovné panely Rigips Glaroc F Riflex (hr. 6 mm) a celé sa nám to podarilo zavŕšiť decentným maľovaním.

 

Balnea Grand, Kúpele Nimnica

Kúpele v Nimnici sú označované za „Minerálnu perlu Slovenska“ a nie je nič lepšie ako takúto perlu ukryť pod krásny strop. Na vytvorenie základnej plochy stropu sme využili sadrokartónové dosky Rigips (hr. 12,5 mm) uchytené na oceľovú konštrukciu. Pre udržanie pokojnej a tichej atmosféry sme zvolili akustické podhľady Rigiton. Celý interiér dotvárajú prvky ako kruhové svetelné rampy z dosák Glasroc F Riflex alebo kazetové podhľady OWA a SDK priečky pri obklade stĺpov. V exteriéri sa môžu kúpele pýšiť podhľadmi z dosák Glasroc X a systémom Rigips Hydro. Celková výmera maľovanej plochy bola 1 300 m².

Športcentrum Púchov

Nie je na svete nič upokojujúcejšie ako uprený pohľad nahor z pohodlia z wellnessu. V športovom centre Púchov sme túto víziu posunuli na ďalší level. Spolu s podhľadovými doskami Glasroc X v dvoch vrstvách sa nám podarilo vytvoriť ladnú líniu rovného stropu, kde bolo požité celoplošné tmelenie a brúsenie. Taktiež sme využili systém Rigips Hydro. Túto rovnú plochu sme doladili realizáciou kruhových, obdĺžnikových rámp a obkladmi okrúhlych stĺpov SDK priečkami. Na samotný koniec sa nainštalovali kazetové podhľady s HYDRO systémom. Celková výmera maľovanej plochy bola 2 200 m².

Hotel Balnea Grand časť wellness centrum, Kúpele Nimnica

Ďalším z našej rady wellness projektov je Hotel Balnea v Nimnických kúpeľoch. Na tomto zadaní sme realizovali stropy z podhľadových dosák Glasroc X v dvoch vrstvách, kde sme taktiež spravili celoplošné tmelenie a brúsenie – Systém Rigips Hydro. Ako dizajnové doplnky boli zvolené kruhové, obdĺžnikové rampy a obloženia okrúhlych stĺpov. Zvyšok priestoru dotvárajú SDK priečky so systémom HYDRO, kazetové podhľady, oblúkové priečky zavŕšené maľovaním. Celková výmera miestnosti bola cca 1500m².

 

Hotel Caritas, Kúpele Nimnica

V Kúpeľoch Nimnica nás tiež oslovil podobný klient, a to Hotel Caritas. Na tomto projekte bolo kategórií hneď niekoľko. V prvom rade sme sa pustili do kaviarenskej časti, kde sa namontovali akustické podhľady dvojito opláštené doskami Rigips MA (hr. 12,5mm) , obdĺžnikové rampyobklady stĺpov. Po tomto úkone sme sa presunuli ku vstupnej časti. Nainštalovali sme nasvietené rampypodhľad exteriéru z dosky Fermacell H20 podkonštrukciou systému HYDRO. Na úplný koniec sme sa vrhli do spoločenskej miestnosti v hoteli a spolu s kazetovými podhľadmi a SDK doskami RF hr. (12,5mmprotipožiarna ochrana) sme skombinovali kazetové a plné podhľady v dokonalosť.

 

Kaviareň Kúpele Nimnica

Pre kaviareň v Nimnických kúpeľoch sme sprostredkovali montáž SDK dosákprotipožiarnych panelov RF (hr. 15mm). Riešili sme nevysporiadané detaily pre priznané drevené trámy. Pre sálovú časť sme vytvorili taktiež protipožiarny podhľad z dosky RF (hr. 15mm). Montovali sme navrhnuté priečky, predsadené steny a projekt sa takisto nezaobišiel bez kazetových stropov. Nakoniec sme priestory dizajnovo dotvorili vymaľovaním celkovej výmery o rozlohe cca 2000m².

 

Kaviareň Púchov

V meste Púchov sme riešili ďalší z našich úspešných projektov. Jednalo sa o kaviareň, kde sme sa snažili všetkými dostupnými prostriedkami dotvárať estetiku celého priestoru. Pri dizajnovaní sme použili oblúkové priečky a predsadené steny z dosák Rigips Glasroc F Riflex (hr. 6mm). Využili sme takisto oblúkové rampy a dosky RB (hr. 12,5mm). Výmera celého priestoru bola 150m².

 

 

Kúpele Nimnica

Pre Vyhliadkové priestory v Kúpeľoch Nimnice sme spracovali Protipožiarnu ochrannú stavbu. Použili sme na to dosky RF a RFI (hr. 12,5 mm). Pri tomto klientovi sme sa opäť venovali aj otázke dizajnu. Riešili sme estetické detaily, a tiež vzhľad celého priestoru. Dotvárali sme línie svetelných rámp. Nakoniec sme všetky steny vymaľovali a ukončili tak ďalší pre nás príjemný projekt.

 

Matador, Púchov

V pobočke spoločnosti Matador so sídlom v Púchove sme vytvárali zaujímavé riešenia stropných podhľadov. Pohrávali sme sa s myšlienkou estetického zladenia celkového projektu. Skonštruovali sme tiež požiarne riešenie kompletnej stavby. Nainštalovali sme štýlové kruhové rampy, obklady stĺpovkazetové rampy. Celý projekt mal rozlohu cca 1000m².

 

OC Dubeň Žilina

V meste Žilina sa nám naskytla veľká príležitosť, ktorú sme nenechali len tak odísť. Pre zaujímavého klienta OC Dubeň sme realizovali predelenie všetkých priestorov pomocou protipožiarnych SDK priečok (hr. 200mm)výškou cca 6 metrov. Plne sme sa podieľali aj na realizácii kazetových podhľadov v priestore a celý projekt sme zavŕšili vymaľovaním stien. Stavebná plocha sa rozprestierala na ploche cca 4000m².

 

Poľovníctvo Dynax Považská Bystrica

S požiadavkou na estetické riešenie priestorov sa na nás obrátilo aj Poľovníctvo Dynax z Považskej Bystrice. Našou pridanou hodnotou na tomto projekte bol obklad oceľovej konštrukcie v tvare stromu. Ďalšia úloha, ktorú sme hravo zvládli bolo montovanie portálov. Kvôli správnej ochrane majetku si majiteľ nechal pridať aj protipožiarne obklady stĺpov z dosák Rigips RIDURIT (hr. 15mm). Predajňa má rozlohu cca 400m².

Seoyon E HWA

Každý priestor potrebuje svoje dizajnové prvky a riešenia, či už sa jedná o domov alebo výrobnú halu. Inak to nebolo ani pri klientovi Seoyon, ktorého požiadavka na nás bola aby sme esteticky stvárnili vstupné priestory výrobnej haly. Ako vizuálne prvky priestoru boli použité frézované svetelné rampy, predsadené steny, obklady stĺpovpriečky. Výmera priestoru sa pohybovala okolo 200m².

 

SEPS Žilina

Pre Slovenskú elektrizačnú prenosovú sústavu sme ako firma riešili Akustické panely pre dispečingové kancelárie. Skonštruovali sme predsadenú stenu a obklad stien sadrovými akustickými kazetami Knauf Danoline Tectopanel. Podhľady sme zhotovili z minerálnych kaziet OWA trieda Premium. Veríme že naši zákazníci sú s touto prácou spokojný.

 

Vricko

Obec Vricko sa na nás obrátila s požiadavkou estetického riešenia v tamojšej kaplnke. My sme preto neváhali a ihneď sme sa pustili do tejto spolupráce. Obložili sme všetky potrebné stĺpy, zapracovali na znížených podhľadoch, vytvorili zapustenie niky a v neposlednom rade sme spracovali frézované konštrukcie. Veľkosť projektu bola cca 200m².

 

Výrobná hala DSC, Kysucké Nové Mesto

Ďalší veľký oriešok s ktorým sme si hravo poradili bola výrobná hala DSC v Kysuckom Novom Meste. Projekt, ktorý nám ležal na stole bol rozsiahli, no nám to nevadilo. Ako prvé sme dodali a namontovali kompletné vstávky vo výrobnej hale. V priestoroch sme nainštalovali SDK priečky, kazetové podhľadyšpalety. Potrebná bola aj montáž okiendverí, ktoré sme samozrejme zabezpečili. Nakoniec sme halu vymaľovali a ako čerešničku na torte sme zriadili bezpečnostné zábrany.

 

Wellness centrum Púchov – časť reštaurácia

Púchovské Wellness centrum bola pre nás asi jedna z najťažších realizácií vôbec. Kvôli komplikovanosti stĺpov spojenými s klenbami sme museli vymyslieť riešenie, ako to efektívne zvládnuť. Pre tieto priestory sme použili Oblúkové rampypriečkami, svetelné rampy, polozapustené kazetové podhľady v kombinácií s plnými podhľadmi. Ako bodka celého projektu bolo vymaľovanie stien. Rozmery tohto zadania boli cca 500m².

 

Pobočka Slovnaft Bratislava

Medzi projekty na ktoré sme právom hrdí sa zaradila aj jedna z pobočiek od maďarského giganta v pohonných hmotách, spoločnosť Slovnaft. S týmto klientom sme mali možnosť vybudovať dnes jednu z najmodernejších čerpacích staníc so sídlom v Bratislave. K vybudovaniu takéhoto skvostu sme použili SDK priečky, rampy, oblúkové rampy, kazetové podhľady a predsadené steny pre väčší efekt z priestor. Nakoniec sme dodali aj kruhové revízne dvierka od FF systembau.

 

WURTH Bratislava

V spolupráci s KAMI Profit sme sa podieľali na prestavbe a nadstavbe polyfunkčného objektu WURTH v Bratislave. Do priestorov sme nainštalovali akustické podhľady Rigips Rigiton RL na spríjemnenie celkovej atmosféry miestností. Na projekte boli realizované aj kazetové podhľady, pridali sa predsadené sadrokartónové steny, nové priečky. Niekto steny sme lepili na priamo. Celá budova sa tiež nezaobišla bez požiarnych podhľadov. Celá stavebná výmera bola okolo 3500m².

 

Dvojdom Čierna Hora

Ďalšou realizáciou na ktorej sme sa podieľali ako dodávatelia bol projekt rodinného dvojdomu na Čiernej Vode. Išlo o stavbu v tichom prostredí, v uzavretej zástavbe rodinných domov. My sme v tomto projekte figurovali ako tí, ktorí zabezpečili sadrokartónové materiály. Z našich prostriedkov boli vyhotovené stropné podhľady ktoré ukrývali elektrické vedenie pre osvetlenie miestnosti. Rozloha sadrokartónovej plochy bola cca 300m².

 

Administratívna budova Leopoldov

Administratívna budova v Leopoldove už dlhší čas potrebovala súrnu rekonštrukciu od základov. My sme sa o to spolu s KAMI Profit postarali. Objekt museli byť kompletne rozobratý a nanovo zhotovený. Po výstavbe bolo potrebné, aby sa vytýčili priečky a pokryli stropy. V tomto bode sme na scénu nastúpili my. Namontovali sme všetky sadrokartónové priečky, postarali sa o plné podhľady v miestnostiach a doplnili nasvietené rampy. Celý projekt mal rozlohu okolo 1000m².

 

Kino Hlohovec

V Hlohovci sme sa postarali o príjemnejší zážitok z filmového večera prostredníctvom rekonštrukcie interiéru kinosály Úsmev. Tento projekt sme vykonali v spolupráci s KAMI Profit. Do hlavnej miestnosti kina ako aj do ostatných príslušných miestností v budove sa osadili predsadené steny, niekde boli potrebné nové priečky a niekde zas kazetové podhľady. Výmera objektu sa pohybovala okolo 1000m².

 

OC Homebox Nitra

Mlynárce pri Nitre od nás dostali stavebný projekt obchodného centra v retail parku. Pri tomto zadaní sme konštruovali vysoké šesť metrové sadrokartónové priečky. Zaoberali sme sa montážou vstaviekpodhľadov. Taktiež sme na vybrané miesta inštalovali kazetové podhľady pre lepší dizajnový pôžitok. Tento projekt sa rozprestieral na rozlohe cca 1500m².

 

OC Mirage Žilina

Našim zatiaľ najväčším projektom, ktorého sme mohli byť súčasťou bolo obchodné centrum Mirage v Žiline. Na tejto kolosálnej stavbe sme realizovali kompletnú sadrokartónovú výstavbu konštrukcií. Umiestňovali sme akustické stropypožiarne konštrukcie. V estetickom vylaďovaní prišli vhod aj kazetové podhľady. Taktiež sme vyriešili aj akustické problémy v kinosálach objektu. Na samotný koniec sme zaobstarali aj vymaľovanie priestorov. Počet štvorcových metrov sa pri tomto projekte vyšplhal až na závratných 40 000m².

 

Ohľadom realizácie priamo kontaktujte:

Marián Kovalik

+421 907 732 180

realizacie@sadro.sk