OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Velux strešné okno s prémiovými benefitmi

Velux strešné okno s prémiovými benefitmi
18. apríla 2023 Wordbajan Wordpress

S novým trojsklom vám teplo domova nikam neutečie

Spoznáte hrejivý luxus trojskla s lepšou tepelnou izoláciou (Uw = 1,0 W/m2K, resp. 0,94–0,96 W/m2 K).

Nové zasklenie je vybavené sklami rôznych hrúbok a nový je aj moderný medziskelný dištančný rámik TPS v čiernej farbe. Kombináciou týchto zmien sa podarilo dosiahnuť lepšiu tepelnú izoláciu, ktorá spĺňa aj novú prísnejšiu legislatívu.

Vyznačuje sa tiež lepšou zvukovou izoláciou, takže k vám zvonku doľahne menej hluku a vychutnáte si
pokojný, ničím nerušený kľud.
Počas dažďa budú kvapky na sklo dopadať tichšie, aby už nikoho nerušili. Vylepšená skladba zasklenia prináša aj výrazný útlm hluku nielen z ulice, ale utlmí aj zvuk dažďa vďaka sklám s rôznou hrúbkou, ktoré absorbujú hluk rôznych frekvencií. Tlmenie hluku Rw = 35 dB bolo doteraz k dispozícii len pri prémiových zaskleniach.

Štvrtou praktickou novinkou je samočistiaca vrstva vonkajšieho skla, ktorá zabraňuje usádzaniu nečistôt a ešte dlho po umytí sa postará o dokonalý výhľad z okna. Na vonkajšie sklo je nanesený ľahko umývateľný nano povlak N2 s hrúbkou len 10 mikrónov, ktorý sa na okne sám aktivuje vplyvom slnečného žiarenia a dažďa. Akonáhle dôjde k aktivácii, samočistiaca vrstva vonkajšieho skla bude zabraňovať usádzaniu agresívnych častíc nielen zo zrážok, ale zabráni tiež usadeniu rôznych iných nečistôt.

Vyberte si ideálne okno pre váš domov

Vďaka dostupnej cene nového strešného okna so zasklením 64 stojí za zváženie aj ďalšie strešné okno v domácnosti – nielen že sa do interiéru dostane viac denného svetla, navyše ho viac prepojí s okolím. Vďaka novému zaskleniu 64 odpadá obava, či viac strešných okien nebude viesť k väčším tepelným stratám.

Pre viac informácií navštívte naše stavebniny SADRO, kde Vám naši skúsení zamestnanci radi pomôžu a poradia s výberom.

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*