OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Strešné krytiny Terran

Strešné krytiny Terran
28. apríla 2021 Wordbajan Wordpress

Prostredníctvom nových typov povrchových úprav sa neustále snažíme vyhovieť požiadavkám trhu a vysokým kritériam kvality produktov modernej doby. Povrch každej škridly a betónových doplnkov máme ošetrený. Ponúkame Vám tri odlišné typy povrchových úprav:

 

ColorSystem

ColorSystem je špeciálna povrchová úprava zabezpečujúca trvalú farbostálosť a lesk škridiel. Farby a tóny strešnej krytiny použitím povrchovej úpravy ColorSystem budú hlbšie a živšie bez ohľadu na základnú farbu škridiel. Dlhotrvajúca ochrana farieb zachová tóny farieb a ich intenzitu. Kvôli samočistiacemu povrchu strecha zostáva čistejšia a výrazne lepšie odolá UV žiareniu.

 

Inova

Vďaka najnovšiemu procesu povrchovej úpravy je povrch strešných krytín Inova mimoriadne hladký a odolný. Jeho hodvábny lesk dáva streche jedinečný, skutočne elegantný vzhľad.

 

Evo

 

Povrchová úprava najvyššej kvality EVO je najnovšia technológia, ktorá škridlám zabezpečuje doteraz našu najkvalitnejšiu povrchovú úpravu. Najvyšší stupeň dnešných technologických znalostí predstavuje povrchová úprava EVO, ktorá svojimi viacerými vlastnosťami prevyšuje dnešnú dobu. Prostredníctvom nej je možné vytvoriť povrch, ktorý svojou vypracovanosťou a použitými základnými materiálmi súčasne predstavuje najvyššiu kvalitu.

 

ClimaControl

Naša povrchová úprava vďaka nerozložiteľným zložkám poskytuje vysoký stupeň dlhodobej ochrany pred infračerveným žiarením, ktoré spôsobuje zahrievanie strechy. Používaním škridiel s povrchovou úpravou ClimaControl môžeme dosiahnuť úsporu energie a optimálny komfort bývania.

 

Viac info u nás v predajni, alebo na www.terran.sk/povrchove-upravy

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*