OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Rozširujeme náš tím

Rozširujeme náš tím
14. marca 2024 Wordbajan Wordpress

Naše stavebniny sú dlhoročným hráčom na trhu stavebných materiálov. Do svojho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu skladník. Táto nová príležitosť vytvára možnosť pre zapojenie sa do dynamického a rastúceho prostredia, kde kvalitné služby a spokojnosť zákazníkov stále ostávajú na prvom mieste.

V dnešnej dobe, kedy stavebný priemysel zažíva značný rast a rozvoj, je dôležité mať spoľahlivý tím, ktorý bude schopný poskytnúť kvalitné služby a produkty. Práve preto hľadáme nového skladníka, ktorý sa pridá k nášmu tímu a pomôže nám ďalej budovať náš úspech.

Pozícia skladníka je kľúčová pre efektívne fungovanie skladových operácií a zabezpečenie toho, aby všetky produkty boli vždy k dispozícii pre zákazníkov. Hlavné povinnosti zahŕňajú prijímanie a vydávanie tovaru, kontrolu stavu skladu a zabezpečenie správneho uskladnenia materiálov. Skladník je tiež dôležitým členom tímu, keďže spolupracuje s ostatnými oddeleniami, aby zabezpečil plynulý tok materiálov a dodržiaval termíny dodania.

Zakladáme si nielen na poskytovaní kvalitných produktov, ale aj na budovaní dlhodobých vzťahov so svojimi zákazníkmi a zamestnancami. Preto sme otvorení prijímať do svojho tímu ľudí, ktorí majú vášeň pre stavebný priemysel a sú ochotní investovať svoj čas a energiu do rozvoja spoločnosti.

Ak sa chcete pridať do nášho tímu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Spoločne môžeme budovať úspešnú a prosperujúcu budúcnosť pre Stavebniny SADRO a jej zákazníkov.

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0905 713 156, alebo mailom migila@sadro.sk.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*