OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Novinka v sortimente

Novinka v sortimente
26. marca 2024 Wordbajan Wordpress

Stavebné odvetvie zaznamenáva neustále zlepšenia a inovácie v oblasti vybavenia a náradia. Do nášho sortimentu pribudla nová špičková novinka – lešenie JOBSITE 4´ Model I-IMCNT. Tento nový model lešenia ponúka viac než len zvýšenie efektivity a bezpečnosti pri práci vo výške, prináša tiež rad výhod pre každého domáceho kutila či profesionálneho remeselníka.

Využite prenosnú lešenársku platformu, ktorá je ideálna pre domáce projekty a vnútorné maľovanie. Obsahuje 4-palcové kolieska s dvojitým zámkom, ktoré nezanechávajú stopy.
Používajte ho aj ako pojazdný vozík na prepravu vášho vybavenia. Obsahuje bezpečnostnú koľajnicu, na ktorej sa dá držať a pohodlnú sklopnú policu na náradie pre maximálne pohodlie uprostred projektu.

Lešenie sa dá zložiť naplocho do kompaktného tvaru, keď sa nepoužíva a pre ľahkú prepravu, zároveň nevyžaduje žiadne nástroje na inštaláciu, aby ste ho mohli začať používať hneď, keď to potrebujete.

Lešenie Jobsite 4´ má dosah 2,7 metra a hĺbkou len 57,2 centimetra.

V našich stavebninách SADRO Vás čakajú výnimočné zákaznícke služby a odborné poradenstvo. S našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva a širokým sortimentom kvalitných produktov sú naše stavebniny spoľahlivým partnerom pre každého, kto sa zaoberá stavbou alebo renováciou.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*