OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Šetrite energie s výrobkami VELUX

Šetrite energie s výrobkami VELUX
18. októbra 2022 Wordbajan Wordpress

 

Trápia vás ceny energií? Pripravte sa na zimu zaobstaraním si energeticky účinných strešných okien VELUX, ktoré pomáhajú udržať doma drahé teplo. Moderné strešné okná vedia spríjemniť bývanie a zároveň znížiť náklady na vykurovanie. Vedeli ste, že výmenou starého strešného okna so súčiniteľom prestupu tepla U w 2,8 W/m 2 K za nové okno s U w 1,0 W/m 2 K znížite tepelnú stratu oknom o viac ako 60 percent?

Pre výmenu sú ideálnou voľbou cenovo dostupné okná VELUX Štandard Plus s vysokou energetickou účinnosťou. Majú U w 1,0 W/m 2 K a pri zapustenej montáži dokonca len U w 0,94 W/m 2 K, čo ich predurčuje aj do projektov na zateplenie s dotáciou z programu Obnov dom. K benefitom strešným okien VELUX Štandard Plus ďalej patrí lepšia zvuková izolácia, zvýšený útlm hluku z dažďa a ľahšia údržba vďaka samočistiacej vrstve na vonkajšom skle.

 

 

Ešte náročnejším požiadavkám vyhovejú strešné okná VELUX Premium. Úsporu tepla zvýšia tiež ďalšie výrobky VELUX – zatepľovacia sada BDX pre dokonalú izoláciu po obvode okna alebo vonkajšia roleta s tepelnoizolačnou schopnosťou. S výberom výrobkov vám radi poradia skúsený zamestnanci stavebnín SADRO.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*