OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

RETIC – Pletivá a drôtené systémy

RETIC – Pletivá a drôtené systémy
28. augusta 2019 Wordbajan Wordpress

 

RETIC – Pletivá a drôtené systémy

 

Sadro ponúka širokú ponuku produktov medzi ktoré patria pletivá, plotové panely, moderné panelové oplotenia, lesnícke pletivá, gabióny, drôty, chovateľské pletivá a podobne.

Popredným dodávateľom je spoločnosť RETRIC, ktorá patrí po vyše 24-ročnom pôsobení patrí k známym a uznávaným spoločnostiam v oblasti spracovania drôtu do pletív, plotov, kovových tkanín a klincov.

Líderské postavenie na trhu firma získala zásluhou najlepšieho zvládnutia atribútov ako sú: kvalita výrobkov, rýchlosť dodávky, široký sortiment a cenová politika. O sile spoločnosti svedčí aj fakt, že takmer 65 % produkcie vyváža do štátov ako sú: Česko, Poľsko, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Rakúsko, Litva a Ukrajina.

www.retic.sk

Produkty: 

Štvorhranné pletivá

Štvorhranné poplastované pletivá sú klasické ohradové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Vyrábajú  sa z oceľového pozinkovaného alebo poplastovaného drôtu. Pletivo svojimi vlastnosťami spĺňa všetky požiadavky kladené  na možnosť použitia, životnosť a estetiku.

Plotové panely

Plotové panely sú výrobky nadštandardného charakteru, ktoré svojou eleganciou a jednoduchou montážou predstavujú vrchol v plotových programoch. Vhodné sú na oplotenie rodinných domov, firiem, podnikov a výrobných hál, škôl, športových objektov a štadiónov.

Gabiony

Zvárané gabiony sú koše vytvorené zo zváraných sietí, do ktorých sa priamo na stavbe plní kameň a týmto sa vytvárajú moduly ako napr. oporné múry, oplotenia, deliace steny, hrádze a podobne.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*