OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Kvalita menom Wienerberger

Kvalita menom Wienerberger
8. septembra 2021 Wordbajan Wordpress

Tehly Porotherm

Pálené Tehly sú nie len moderným ale aj tradičným stavebným materiálom. Umožňujú klasické murovanie na maltu. Spoje tehál sú pevné už do 20 minút po ich uložení a murovanie je možné až do teploty -5°C.

Tehly Porotherm AKU zabezpečia oproti štandardným tehlám útlm o 5 až 7 dB, čo vo výsledku znamená zníženie hluku o 50 až 75 %. Spájajú v sebe hneď niekoľko výhod. Zabezpečujú účinnú ochranu proti nežiaducemu hluku zo susedných miestností, tepelnoakumulačnú schopnosť a tým aj tepelnú stabilitu vnútorných priestorov a vysokú únosnosť muriva.

S pomocou týchto špeciálnych výrobkov možno splniť prísne požiadavky na zvukovoizolačné vlastnosti medzibytových deliacich stien v bytových domoch alebo v radových domoch. Užitočné sú však aj pri dispozičnom rozdelení rodinného domu na nočnú a dennú časť.

 

 

Pálené škridly Tondach – spoľahlivé riešenie pre každú strechu

Pálená škridla Tondach má overenú dlhú životnosť 100 rokov. Je skvelou voľbou estetického a trvácneho materiálu na strechu vášho domu. Strešná krytina Tondach tak zaručí spokojnosť po dlhé roky, bez akejkoľvek údržby.

Sú vyrobené z prírodného materiálu bez chemických prísad za prítomnosti štyroch elementov – zeme, vody, vzduchu a ohňa. Pálená škridla Tondach je ocenená európskym certifikátom kvality „natureplus“.

Vďaka svojej všestrannosti je strešná krytina vhodná na rekonštrukciu historických budov, ale rovnako dobre sa uplatní i v modernej architektúre. Ponuka krytín Tondach vám dáva takmer nekonečnú škálu možností.

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*