OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Kompozitné podlahy H₂O Floor

Kompozitné podlahy H₂O Floor
22. júna 2022 Wordbajan Wordpress

Kompozitné podlahy sa radia do novej generácie podláh a majú viacero výhod oproti bežne zaužívaným laminátovým, vinylovým či dreveným podlahám. Zvyšujú komfort bývania svojou vysokou odolnosťou, všestranným využitím a kvalitou prevedenia. 

Zloženie podláh

 

1 – vodoodolná 0,8 mm nášľapná vrstva
2 – prírodná nosná doska s obsahom až 90 % dreva
3 – stabilizačná vrstva

 

Vďaka dokonale vyladenému zloženiu si H₂O Floor podlahy môžete dopriať aj v náročnejších priestoroch ako napríklad chodba, kuchyňa či kúpeľňa.

 

Vysoká trieda oderu a záťaže AC5/33

Svojím extrémne robustným zložením odoláva podlaha H₂O Floor aj náročným požiadavkám každodenného života. Môžete sa na ňu spoľahnúť v každej situácií. Je jedno, či máte domáceho miláčika, malé ratolesti alebo oboje. Trieda oderu AC5 zvláda hry aj tých najneposednejších. Rovnako trieda záťaže 33 zaručuje vysokú odolnosť pri veľmi namáhaných priestoroch ako sú obývacie priestory, haly alebo kancelárie.

 

Vhodná do vlhkých priestorov

Jednou z hlavných výhod kompozitných podláh je ich vhodnosť do vlhkých priestorov. Pri kompozitných podlahách vyrobených na drevenom základe, ako je napríklad aj naša H₂O Floor, je táto odolnosť o to cennejšia. Kompozitná podlaha dosahuje ideálny pomer medzi požiadavkami na odolnosť a prírodnosť produktu. Podľa testov NALFA podlaha vydrží až 24 hodín striekajúcej vody a podľa testu výrobcu Kronoflooring GmbH až 100 hodín. Obe varianty sú viac než skvelé.

 

Stála farebnosť

Vlastnosti podlahy sa nemenia pôsobením priameho slnečného svetla a nestráca tým svoje farebné prevedenie.
H₂O Floor je ideálnou voľbou pre miestnosti vystavené intenzívnemu slnečnému žiareniu (napr. zimné záhrady, veľké francúzske okná).

 

30 ročná garancia

Výrobca Kronoflooring GmbH Nemecko poskytuje až 30-ročnú garanciu na súkromné a 5-ročnú garanciu na komerčné priestory.

 

Atraktívne dekory

Podlaha H₂O Floor je k dispozícii vo viacerých dekoroch, ktoré zodpovedajú vkusu a životnému štýlu aj tých najnáročnejších. Jednoducho ich dokážete zladiť do každého typu miestnosti (obývačky, spálne, škôlky, kúpeľne, kuchyne alebo dokonca zimnej záhrady). Ak sa Vám nejaký dekor zapáčil, neváhajte a vyskúšajte si nadizajnovať podlahu cez webového dizajnéra v rôznych priestoroch, alebo jednoducho pripojte vlastnú fotku a urobte si finálnu verziu Vašich priestorov!

 

Parametre

Hrúbka: 8 mm
Formát: dlažba 327 x 635 mm, drevodekory 192 x 1285 mm
Trieda oderu: AC5
Trieda záťaže: 23/33
Tepelný odpor: 0,073 m² K/W
Maximálna plocha bez dilatácií: 20 x 20 (400 m²)
Spoj: bezlepidlový 1clic2go pure systém
Priznaná drážka: 4-stranná V-drážka
Emisie v interiéri: A+

Viac informácií nájdete TU. V našej predajni nájdete kompozitnú podlahu FLOOR 8 mm (vodeodolná) za skvelých 22,90 €/m2 s DPH.

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*