OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Kompozitné podlahy AFIRMAX

Kompozitné podlahy AFIRMAX
26. mája 2021 Wordbajan Wordpress

 

Ideálna podlaha do otvorených priestorov

Podlaha bola vyvinutá s ohľadom na najmodernejšie dizajnové vychytávky ako sú otvorené priestranstvá a prepojené izby. Srdcom každého domova je kuchyňa s obývacou izbou, sú to najčastejšie prepájané izby a s podlahou AFIRMAX BiClick vytvoríte dokonalé prepojenie izieb, ktoré nemusíte predeľovať dilatáciami. Vďaka svojmu HD Mineral Core je podlaha niekoľko násobne odolnejšia a stabilnejšia. Kompozitné podlahy AFIRMAX sú tiež vhodné na podlahové kúrenie.

Výhody

Ochrana proti mikroškrabancom

Obzvlášť odolný povrch bude chrániť vaše podlahy ešte lepšie proti mikroškrabancom, ktoré môžu nastať po intenzívnom používaní. Vďaka mikroskopickej ochrane , bude mať vaša podlaha tú najlepšiu možnú ochranu proti bežnému opotrebeniu.

Antibakteriálna úprava

Nemôžeme vidieť choroboplodné zárodky, ale všetci vieme, aké problémy môžu spôsobiť v prípade neriešenia. Špeciálna povrchová úprava odpudzuje  špinu a baktérie a zvyšuje hygienu a zdravé bývanie.

Protišmykové triedy R9, R10

Protišmykové triedy (R9, alebo R10) boli dosiahnuté vďaka špeciálne vyvinutej povrchovej štruktúre, ktorá vychádza z požiadaviek na podlahové krytiny na pracovisku a obchodných plochách, kde je prítomné vysoké riziko pošmyknutia.

Odolnosť voči škvrnám a otlačeniu

Môžete rozliať, či už je to červené víno, olej alebo káva, neprepadajte panike; To sa dá ľahko odstrániť. Podlahy s uvedenou značkou sú odolné nie len voči škvrnám, ale aj otlačeniu.

Kontinuita dekoru

Nekonečná krása Kontinuity dekoru a štruktúry z lamely na lamelu. Okrem takmer neviditeľných a extra silných spojov na krátkej strane lamely, táto funkcia vytvorí vzhľad nekonečných dosiek a vedie k vizuálnemu rozšíreniu izby vďaka rozmerovej a farebnej stálosti až a do 200m2 bez dilatácií.

Autentický reliéf a vysoká kvalita

Autentické Reliéfne štruktúry majú elegantný kontrastný efekt s dôrazom na hĺbku a štruktúru s matnými a lesklými prvkami odrážajúcimi svetlo. Synchrónne póry napodobňujú charakter prírodného dreva.

Vzor ručnej práce

Realistický, olejovaný drevený povrch, s jemnými nepravidelnými zvlneniami, inšpirovaný tradičným Amishským remeslom. Hlboké matné póry sú zvýraznené lesklými akcentmi.

Eco Friendly®

Výrobný proces je šetrný k životnému prostrediu. Vyrobené z 95% dreva získaného z obhospodarovaných lesov. A čo viac, celý výrobný reťazec – od surovín až po hotový výrobok – je certifikovaný a je pravidelne kontrolovaný nezávislými odborníkmi.

100% Vodeodolnosť

Kompozitné podlahy sú podstatne odolnejšie proti pôsobeniu vody.

 

U nás nájdete širokú ponuku všetkých modelov kompozitných podláh, stačí si prísť vybrať, alebo nám zavolať na +421 907 680 915.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*