OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

HardiePlank & HardiePanel

HardiePlank & HardiePanel
27. júna 2022 Wordbajan Wordpress

Fasádne obklady James Hardie boli špeciálne vyvinuté tak, aby odolali všetkým prírodným vplyvom a pri tom nestratili prirodzenú krásu. Obklady HardiePlank a HardiePanel zjednocujú výhody vláknocementu, ako je stabilita a odolnosť voči poveternostným vplyvom s prirodzeným dojmom fasádnej budovy, ktorá ani v priebehu rokov nestráca svoju krásu. Vďaka technologickým inováciám sú produkty James Hardie výkonnejšie ako iné fasádne obklady. 

 

HardiePlank

Fasádny obklad HardiePlank je vyrobený z najmodernejšieho vláknocemementu. Tento kompozitný materiál je najlepšia ochrana proti ohňu, vlhkosti, plesniam a škodcom. Jeho unikátne vlastnosti ponúkajú oproti tradičným materiálom obrovské výhody, čo  umožňuje jednoduchú inštaláciu, slobodu dizajnu a samozrejme dlhšiu životnosť.

Prečo zvoliť HardiePlank?

  • 21 odtieňov v 5 farebných škálach
  • odolný voči poveternostným vplyvom
  • moderný dizajn
  • záruka 15 rokov na stálosť farieb

 

HardiePanel

Veľkoformátové fasádne panely HardiePanel ponúkajú štýl a eleganciu. Vďaka čerstvým a jasným líniám sú tieto panely múdrou voľbou pre moderný dizajn. Zadovážite si ich v 21 farebných prevedeniach. Technológia ColourPlus™ zaisťuje dlhodobú farebnosť a odolnosť materiálu voči poveternostným podmienkam. Čisté línie a možnosť horizontálneho a vertikálneho kladenia predstavujú skvelú voľbu pre váš projekt.

Na panely HardiePanel je poskytovaná 10 ročná záruka.

 

Viac informácii sa dozviete TU.

 

Výrobky HardiePlank a HardiePanel zakúpite aj v našej predajni. S výberom vám radi pomôžeme! V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na 0905 538 455 alebo na 042 / 432 30 86.

 

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*