OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi.: 7:00 – 17:00, Sobota: 7:00 – 12:00

Baumit ALL IN – Betón pre dom a záhradu

Baumit ALL IN – Betón pre dom a záhradu
26. júla 2022 Wordbajan Wordpress

Baumit ALL IN Betón pre dom a záhradu je prvý suchý betón, ktorý je možné vložiť do miešačky alebo miešacej nádoby spolu s vrecom. Počas miešania s vodou sa obal rozpustí na prírodné celulózové vlákna a stáva sa súčasťou betónovej zmesi, čím vylepšuje jej spracovateľské vlastnosti. Betónovanie tak dostáva úplne nový rozmer – menej prachu, žiaden odpad, rýchle spracovanie. Inovatívna technológia s budúcnosťou.

 

Betónovanie technológiou ALL IN – Miešaj spolu s vrecom

Čo znamená betónovať technológiou ALL IN? Suchá betónová zmes sa mieša spolu s vrecom bez vysypania, čím pracujete bez prachu a bez starostí s likvidáciou prázdnych vriec. Baumit ALL IN Betón pre dom a záhradu je ďalším úspechom, ktorý dokazuje, že Baumit je technologickým priekopníkom. Pretože samorozpustné obaly, ktoré sa stanú súčasťou produktu, v sektore stavebných materiálov ešte neexistujú.

 

Baumit ALL IN betón pre dom a záhradu

Ide o užívateľsky príjemnú a cenovo výhodnú alternatívu pre stavebné projekty v okolí domu alebo v oblasti záhradného a krajinného dizajnu, ktoré presahujú štyri až päť vriec. Nezáleží teda na tom, či chcete vytvoriť gril, postaviť nový plot alebo váš záhradný domček potrebuje stabilné základy. S technológiou Baumit ALL IN môžete betónovať bezpečne, ekologicky a rýchlejšie.

Betónujte s ALL IN – takto sa betónuje v súčasnosti!

Roztrhané a prázdne obaly po betónovaní bežne končili v odpade. Vďaka technológii Baumit ALL IN sú však obaly priamo súčasťou stavby. Pretože sa skladajú len z celulózy. A práve tá má pozitívnu funkciu a pôsobí ako zušľachťujúca prísada, ktorá výrazne zlepšuje vlastnosti betónovej zmesi.

 

Aké výhody vám prináša Baumit ALL IN Betón pre dom a záhradu?

Betónovanie technológiou ALL IN je oveľa jednoduchšie, pretože už nie sú potrebné pracovné kroky, ktoré berú čas. Po prvé, nemusíte rozrezať vrece a následne ho vysypať do miešačky alebo miešacej nádoby. Po druhé, veľkosť balenia betónu Baumit ALL IN betón pre dom a záhradu je vypočítaná tak, aby sa do miešačky zmestili dve vrecia naraz. V neposlednom rade vám to, že betón nesypete z vreca zabezpečí menej prachu na stavbe. Betónujete tak rýchlejšie a čistejšie a navyše bez odpadu. Dôvod na radosť pre každého!

 

Betón šetrný k životnému prostrediu

S betónom Baumit ALL IN betón pre dom a záhradu môžete betónovať nielen rýchlejšie a čistejšie ako doteraz, ale aj ekologickejšie, keďže po betónovaní nie je potrebné likvidovať vrecia. To však nie je všetko. Betón je tiež trvalo udržateľný stavebný materiál, ktorý pozostáva zo 100 % minerálnych a prírodných surovín

 

Prvý súchý betón v samorozpustnom obale:

  • menej prachu, žiaden odpad
  • rýchle a jednoduché spracovanie
  • zušlachtený prírodným vláknom

 

Viac informácií o tejto prevratnej novinke sa dozviete TU. Betón all in zakúpite aj v našej predajni. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*