OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00
OTVÁRACIE HODINY: Po.-Pi. 7:00 – 17:00, Sobota 7:00 – 12:00

Akcia Tondach

Akcia Tondach
6. septembra 2019 Wordbajan Wordpress

 

Tondach – Špeciálna zľava až 45 %

 

Do konca októbra môžete využiť zľavy na nákup keramickej strešnej krytiny Tondach a fasády z lícových tehál a obkladových pásikov Terca.

Na modely keramickej strešnej krytiny Tondach v luxusnom čiernom prevedení môžete získať špeciálnu zľavu až 45 %. Výhodne tiež nakúpite veľkoformátové škridly Twist a Bolero, plochú škridlu Figaro 11, tradičný model Bravura, ako aj na škridly Samba 11 a Stodo s originálnymi strešnými doplnkami.

Bezúdržbovú fasádu za výhodných podmienok si poistíte nákupom lícových tehál a obkladových pásikov Terca vo vybraných farebných odtieňoch.

www.wienerberger.sk

Uvažujete o novej krytine? Zastavte sa u nás na prevádzke, alebo si nechajte vypracovať cenovú ponuku. Viac na www.sadro.sk/cenove-ponuky/

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Oznam!

Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa za vyťaženosť dopravnej linky našej spoločnosti z dôvodu technickej údržby Orlovského mosta.
Na základe vzniknutej situácie bude doprava v smere Orlovského mosta zadarmo.

Jednotlivé trasy na základe požiadavky zákazníka sa posudzujú individuálne. Doprava zdarma platí pre okruh 10 km v smere Orlovskeho mosta.

V prípade záujmu o dopravu do väčšej vzdialenosti bude spracovaná špeciálna cenová ponuka. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na 0905 977 228, alebo 0905 538 455.

Viac informácií